Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss i PFK finns det ett flertal vägar att gå beroende på vad du söker.
PFK Bankgiro: 166-7468

 

Ordförande:
Nora Lorek
0706-16 35 25
nora.lorek@gmail.com

Styrelsemedlemmar:
Klicka här

Frågor som rör ditt medlemskap i PFK:
medlem@pfk.se

Tips om artiklar eller innehåll på hemsidan:
webmaster@pfk.se

Ansöka om medlemskap i PFK:
Klicka här

Kontakta distrikten:

Norrland
norrland@pfk.se

Dalarna
dalarna@pfk.se

Bergslagen
bergslagen@pfk.se

Svealand
svealand@pfk.se

Stockholm
stockholm@pfk.se

Östra
ostra@pfk.se

Västra
vastra@pfk.se

Södra
sodra@pfk.se